Його Велич – Кахон

Класичний кахон – це простий дерев'яний ящик, усередині якого (під передньою стінкою) є пружина або струни, що деренчать під час гри. Традиційно, на ньому грають сидячи зверху, трохи відхилившись назад. Руками стукають по передній частині інструмента – тапі, виконаній, як правило, із тонкої фанери. Залежно від техніки виконання можна створювати звуки діапазоном від глибоких басів до високих тонів та хлестких дзвінких снейрів.

Кахон –це перкусійний музичний інструмент, родом із Перу. Він є невід'ємною частиною кубинської та перуанської музичної культури.
Знаменитий іспанський гітарист Пако Де Лусія, відвідавши Перу, привіз кахон до Іспанії та за його допомогою надав музиці фламенко нового звучання. Сьгодні поєднання кахона та гітари міцно асоціюється з цим музичним напрямом.

На кахоні дуже легко грати та відчувати ритм музичної композиції. Можна експериментувати буквально у будь-якому жанрі. Класичний кахон – один із найпопулярніших перкусійних інструментів, зручний та простий в експлуатації.

Майстерня Sky Jam Percussion виготовляє два види класичного кахонаStandart і Travel.

Окрім класичного, також є африканський Bongo кахон.


Оставьте телефон и мы Вам вскоре перезвоним!
Наш номер для связи
+380963445447